Dostawa i płatności

Cena i sposób zapłaty

 1. Wszystkie ceny Towarów w Sklepie Internetowym są podawane w walucie złotych polskich (PLN) i zawierają wszelkie podatki typu VAT, cła.
 2. Klient ma możliwość uiszczenia ceny według swojego wyboru:
  1. poprzez  Serwis Przelewy24 przez PayPro Spółka Akcyjna z siedzibą w Poznaniu przy ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań za pomocą:
   1. przelewu bankowego elektronicznego (online);
   2. kodem BLIK
 3. Sklep Internetowy zastrzega sobie prawo do dokonywania na bieżąco zmian zarówno w cenach Towarów prezentowanych w Sklepie Internetowym, jak i w wysokości opłat za dostawę Towaru na adres podany przez Klienta. Każdorazowa zmiana w cennikach nie dotyczy jednak Klientów, którzy złożyli zamówienia przed wprowadzeniem zmian w cennikach.

Dostawa

 1. Dostawa realizowana jest za pośrednictwem usługodawcy InPost, DPD, Poczta Polska, Orlen Paczka w zależności od wybranej formy dostawy przez Klienta.
 2. Cena dostawa produktu do Klienta jest płatna.
 3. Przewidywany czas dostawy Towaru to 2 dni roboczych liczonych po dniu nadania przesyłki przez Sprzedawcę.
 4. Sprzedawca zaleca aby Klient sprawdzał zawartość przesyłki w chwili jej odbioru od kuriera. W przypadku, gdy przesyłka nosi ślady jakiegokolwiek uszkodzenia, zniszczenia, zgniecenia, poplamienia Sprzedawca zaleca sporządzenie protokołu uszkodzeń przesyłki (lub jej zawartości).
Koszyk
Przewiń do góry